Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
Burgess T5701-42 Rectangular Shelf Cocktail Table w/Casters
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 60″W x 28″D x 18.125″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 152.4cm W x 71.12cm D x 46.04cm H |
| Construction & Features | 1 fixed bottom wood shelf |
| Construction & Features | casters |
| Construction & Features | levelers |
Additional information
| Weight | 91.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 60 × 18.125 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Calico Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Burgess T5701 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
T5701-42
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Calico Grey, Cocktail & Coffee Tables, Gray, Magnussen Home
You may also like…
Burgess T5701-03 Rectangular End Table
Related products
On Display at Family Furniture
Nash Rectangular Coffee Table
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.