Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
Torin T5759-43 Rectangular Cocktail Table
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 46″W x 26″D x 18″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 116.84cm W x 66.04cm D x 45.72cm H |
| Construction & Features | marble top |
| Construction & Features | metal legs |
| Construction & Features | metal stretcher |
| Construction & Features | levelers |
Additional information
| Weight | 72.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 46 × 18 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | White |
| Detail Color | Matte Black, White Marble |
| Style | Transitional |
| Collection | Torin T5759 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
T5759-43
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Cocktail & Coffee Tables, Magnussen Home, White, White Marble, Matte Black
You may also like…
Torin T5759-03 Rectangular End Table
Related products
Synthesis-Hamilton Rectangular Cocktail Table
On Display at Family Furniture
Hidden Treasures Round Coffee Table
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.