Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
On Display at Family Furniture
Lancaster T4352-03 Rectangular End Table
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 20″W x 26″D x 24″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 50.8cm W x 66.04cm D x 60.96cm H |
| Construction & Features | 1 drawer |
| Construction & Features | 1 fixed bottom wood shelf |
| Construction & Features | tinted drawer w/french dovetail in front & english in back |
| Construction & Features | side mount ball bearing guides |
| Construction & Features | sealed case piece |
| Construction & Features | floor protectors |
Additional information
| Weight | 35.27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 24 in |
| Brand | Magnussen Home |
| On Display in Showroom | Family Furniture Galleries |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dovetail Grey |
| Style | Traditional |
| Collection | Lancaster T4352 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
You may also like…
On Display at Family Furniture
Lancaster T4352-50 Lift Top Storage Cocktail Table w/Casters
On Display at Family Furniture
Lancaster T4352-10 Chairside End Table
Lancaster T4352-73 Rectangular Sofa Table
Related products
On Display at Family Furniture
Urban Icon End Table
On Display at Family Furniture
Solstice Round End Table
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.