Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
On Display at Family Furniture
Lorena T6300-03 Rectangular End Table
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 22″W x 26″D x 24″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 55.88cm W x 66.04cm D x 60.96cm H |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel insert on metal framed top |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass insert on metal framed shelf |
| Construction & Features | metal base |
| Construction & Features | levelers |
Additional information
| Dimensions | 26 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| On Display in Showroom | Family Furniture Galleries |
| Color | Gold |
| Detail Color | Burnished Brass |
| Style | Contemporary |
| Collection | Lorena T6300 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
You may also like…
On Display at Family Furniture
Lorena T6300-43 Rectangular Cocktail Table
Related products
1 Drawer, Shelf End Table IFD4691END
On Display at Family Furniture
Urban Icon End Table
On Display at Family Furniture
Captiva Island End Table B86302
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.