Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
On Display at Family Furniture
Sunset T5783-35 Drum Table
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 18″W x 18″D x 24″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 45.72cm W x 45.72cm D x 60.96cm H |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass insert on wood top |
| Construction & Features | open cane under the glass top |
| Construction & Features | 1 bottom fixed wood shelf |
| Construction & Features | paper cord wrap on legs |
| Construction & Features | levelers |
Additional information
| Weight | 15.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 24 in |
| Brand | Magnussen Home |
| On Display in Showroom | Family Furniture Galleries |
| Color | Cream |
| Detail Color | Sanibel Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Sunset Cove T5783 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
You may also like…
On Display at Family Furniture
Sunset T5783-52 Nesting Cocktail Table w/Casters
Related products
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.