Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
Zila T2050-05T Glass Round End Table Top SU
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 24″W x 24″D x 24″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 60.96cm W x 60.96cm D x 60.96cm H |
| Construction & Features | 10mm tempered clear glass top |
| Construction & Features | brushed nickel metal tube legs |
| Construction & Features | aluminum pucks |
| Construction & Features | levelers |
Additional information
| Weight | 16.31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 0.39 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Silver |
| Detail Color | Brushed nickel |
| Style | Modern Horizons |
| Collection | Zila T2050 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
You may also like…
Zila T2050-05B Iron Round End Table Base KD
Zila T2050-47B Iron Oval Cocktail Table Base KD
Zila T2050-47T Glass Oval Cktl Table Top SU
Related products
1 Drawer, Shelf End Table IFD4691END
On Display at Family Furniture
Mackintosh Nesting End Tables
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.