Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
Allure T1396-75T Glass Sofa Table Top SU
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 46″W x 19″D x 28″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 116.84cm W x 48.26cm D x 71.12cm H |
| Construction & Features | 10mm tempered clear glass top |
| Construction & Features | stainless steel pucks |
| Construction & Features | wood legs |
Additional information
| Weight | 28.72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 46 × 0.39 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Hazelnut |
| Style | Modern Horizons |
| Collection | Allure T1396 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
You may also like…
Allure T1396-75B Wood Sofa Table Base KD
Related products
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.