Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
On Display at Family Furniture
Echo B6310-40 Landscape Mirror
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 49.5″W x 1″D x 37.25″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 125.73cm W x 2.54cm D x 94.61cm H |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel |
Additional information
| Dimensions | 1 × 49.5 × 37.25 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| On Display in Showroom | Family Furniture Galleries |
| Color | White |
| Detail Color | Sea Pearl & Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Echo Isles B6310 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
You may also like…
On Display at Family Furniture
Echo B6310-01 Drawer Nightstand
On Display at Family Furniture
Echo B6310-22 Double Drawer Dresser
On Display at Family Furniture
Echo B6310-10 Drawer Chest
On Display at Family Furniture
Echo B6310-54R Wood Queen/King Panel Bed Rails SU
On Display at Family Furniture
Echo B6310-64F Wood King Panel Bed Footboard SU
On Display at Family Furniture
Echo B6310-65H Wood King Panel Bed Upholstered Headboard KD
Related products
Lancaster Complete King Shutter Bed
On Display at Family Furniture
Lancaster E4352-05 Console
On Display at Family Furniture
Cottage T3521-50 Rectangular Lift Top Cocktail Table
On Display at Family Furniture
Cottage T3521-10 Rectangular Chairside End Table
On Display at Family Furniture
Lancaster T4352-10 Chairside End Table
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.