Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
Copia T2114-75 Demilune Sofa Table
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 50″W x 18″D x 29″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 127cm W x 45.72cm D x 73.66cm H |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel insert on top |
| Construction & Features | metal tube frame and legs |
| Construction & Features | levelers |
Additional information
| Weight | 24.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 50 × 29 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Gold |
| Detail Color | Antiqued silver with gold tint |
| Style | Modern |
| Collection | Copia T2114 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
T2114-75
Category: Sofa Tables
Tags: Antiqued silver with gold tint, Gold, Magnussen Home, Sofa Tables
You may also like…
On Display at Family Furniture
Copia T2114-07 Oval End Table
Copia T2114-47 Oval Cocktail Table
Related products
On Display at Family Furniture
Beaufort T2214-75T Glass Demilune Sofa Table Top SU
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.