Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
Paradox T4852-73 Rectangular Sofa Table
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 48″W x 18″D x 32″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 121.92cm W x 45.72cm D x 81.28cm H |
| Construction & Features | marble top |
| Construction & Features | 2 fixed wood shelves |
| Construction & Features | metal frame |
| Construction & Features | brushed stainless steel frame |
| Construction & Features | levelers |
Additional information
| Weight | 90.39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 32 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Brushed Platinum, Pearl White, Roasted Almond |
| Style | Contemporary |
| Collection | Paradox T4852 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
T4852-73
Category: Sofa Tables
Tags: Cream, Magnussen Home, Pearl White, Roasted Almond, Brushed Platinum, Sofa Tables
You may also like…
On Display at Family Furniture
Paradox T4852-03 Rectangular End Table
On Display at Family Furniture
Paradox T4852-31 Rectangular Accent Table
On Display at Family Furniture
Paradox T4852-43 Rectangular Cocktail Table
Related products
On Display at Family Furniture
Harmony Talia Sofa Table
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.