Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
On Display at Family Furniture
Paradox T4852-03 Rectangular End Table
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 22″W x 26″D x 24″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 55.88cm W x 66.04cm D x 60.96cm H |
| Construction & Features | marble top |
| Construction & Features | 2 fixed wood shelves at the bottom |
| Construction & Features | brushed stainless steel frame |
| Construction & Features | levelers |
Additional information
| Weight | 60.63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 24 in |
| Brand | Magnussen Home |
| On Display in Showroom | Family Furniture Galleries |
| Color | Cream |
| Detail Color | Brushed Platinum, Pearl White, Roasted Almond |
| Style | Contemporary |
| Collection | Paradox T4852 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
T4852-03
Category: End tables
Tags: Cream, End Tables, Magnussen Home, Pearl White, Roasted Almond, Brushed Platinum
You may also like…
On Display at Family Furniture
Paradox T4852-31 Rectangular Accent Table
On Display at Family Furniture
Paradox T4852-43 Rectangular Cocktail Table
Paradox T4852-73 Rectangular Sofa Table
Related products
On Display at Family Furniture
Impact Round End Table
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.