Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
On Display at Family Furniture
Copia T2114-07 Oval End Table
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 22″W x 26″D x 24″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 55.88cm W x 66.04cm D x 60.96cm H |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel insert on top |
| Construction & Features | metal tube frame and legs |
| Construction & Features | levelers |
Additional information
| Weight | 17.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 24 in |
| Brand | Magnussen Home |
| On Display in Showroom | Family Furniture Galleries |
| Color | Gold |
| Detail Color | Antiqued silver with gold tint |
| Style | Modern |
| Collection | Copia T2114 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
T2114-07
Category: End tables
Tags: Antiqued silver with gold tint, End Tables, Gold, Magnussen Home
You may also like…
Copia T2114-47 Oval Cocktail Table
Copia T2114-75 Demilune Sofa Table
Related products
On Display at Family Furniture
Urban Icon End Table
On Display at Family Furniture
Impact Round End Table
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.