Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
Springhouse B5993-40 Landscape Mirror
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 40″W x 1.38″D x 36.75″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 101.6cm W x 3.51cm D x 93.34cm H |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel |
Additional information
| Dimensions | 1.38 × 40 × 36.75 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | White |
| Detail Color | Whisper White |
| Style | Transitional |
| Collection | Springhouse B5993 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
You may also like…
On Display at Family Furniture
Springhouse B5993-10 Drawer Chest
Springhouse B5993-22 Double Drawer Dresser
Springhouse B5993-01 Drawer Nightstand
Springhouse B5993-55R Wood Queen/King Panel Bed Rails SU
Springhouse B5993-62F Wood King Sleigh Bed Footboard SU
Springhouse B5993-65H Wood King Panel Bed Upholstered Headboard KD
Related products
On Display at Family Furniture
Lancaster E4352-05 Console
On Display at Family Furniture
Newport T5430-50 Lift Top Storage Cocktail Table w/Casters
On Display at Family Furniture
Lancaster E4352-25 Wood Hutch KD
On Display at Family Furniture
Newport D5430-68 Bench w/Upholstered Seat
On Display at Family Furniture
Copia T2114-07 Oval End Table
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.