Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
On Display at Family Furniture
Conrad T5865-03 Rectangular End Table
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 22″W x 26″D x 24″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 55.88cm W x 66.04cm D x 60.96cm H |
| Construction & Features | 1 top drawer |
| Construction & Features | 1 fixed wood shelf |
| Construction & Features | tinted drawer w/french dovetail in front & english in back |
| Construction & Features | side mount ball bearing guides |
| Construction & Features | sealed case piece |
| Construction & Features | levelers |
Additional information
| Weight | 66.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 24 in |
| Brand | Magnussen Home |
| On Display in Showroom | Family Furniture Galleries |
| Color | Brown |
| Detail Color | Stone Harbor Grey |
| Style | Modern |
| Collection | Conrad T5865 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
You may also like…
On Display at Family Furniture
Conrad T5865-50 Rect. Lift Top Storage Cocktail Table w/Casters
Related products
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.