Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
Silas T4984-75 Sofa Table
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Construction & Features | 10mm tempered clear glass with flat edge. |
|---|---|
| Construction & Features | metal frame. |
| Construction & Features | acrylic legs. |
Additional information
| Weight | 37.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 29.5 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Clear Acrylic, Platinum |
| Style | Contemporary |
| Collection | Silas T4984 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
T4984-75
Category: Sofa Tables
Tags: Cream, Magnussen Home, Platinum, Clear Acrylic, Sofa Tables
You may also like…
Silas T4984-05 End Table
Silas T4984-45 Cocktail Table
Related products
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.