Up To 20% OFF! Our Sale Starts Now.
Paxton B4805-54F Wood Queen Panel Bed Footboard SU
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Product Details
| Dimensions | 67″W x 86″D x 60″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 170.18cm W x 218.44cm D x 152.4cm H |
| Construction & Features | bolt-on rails |
| Construction & Features | slats with support legs for regular rail |
Additional information
| Weight | 32.19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.63 × 65.25 × 23 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dovetail Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Paxton Place B4805 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
You may also like…
Paxton B4805-01 Drawer Nightstand
Paxton B4805-10 Drawer Chest
Paxton B4805-20 Drawer Dresser
Paxton B4805-40 Landscape Mirror
Paxton B4805-54H Wood Queen Panel Bed Headboard KD
Paxton B4805-54R Wood Queen/King Panel Bed Regular Rails SU
Related products
Lancaster Complete Queen Shutter Panel Bed
On Display at Family Furniture
Newport D5430-62 Dining Side Chair w/Upholstered Seat (2/ctn)
On Display at Family Furniture
Newport D5430-68 Bench w/Upholstered Seat
On Display at Family Furniture
Newport D5430-20 Rectangular Dining Table
On Display at Family Furniture
Copia T2114-07 Oval End Table
On Display at Family Furniture
Reviews
There are no reviews yet.